Aktuálne info o najnovších trendoch v dizajne sedačiek

Chcete byť stále v obraze? Svet sedačiek a dizajnu sa mení. Tempo nie je také, že by ste to nestíhali vnímať ale je dobré vedieť, ktorým smerom sa uberajú trendy.

Facebooková stránka Štúdia spánku prináša nielen novinky z vlastnej dielne ale aj realizácie priamo u klientov. Keď sme pri tej vlastnej dielni… Firma ponúka možnosť úpravy sedačky až na centimeter presne. Nejedná sa teda o žiadnu pásovú výrobu ale o individuálny a jedinečný produkt, ktorý dostane zákazník spolu s prémiovými poťahovými materiálmi a masívnou konštrukciou.

Okrem Facebooku má tento populárny slovenský výrobca masívnych spustil pred časom aj svoj Instagramový profil.

Vďaka obom sociálnym sieťam získate prehľad o aktuálnych novinkách a akciách, ako boli v minulosti napr. šrotovné alebo nákup na splátky bez navýšenia.

Uvažujete nad kúpou niektorého modelu sedačiek alebo postelí? Vďaka FacebookuInstagramu môžete vidieť mnohé farebné prevedenia vašej vytipovanej sedačky priamo u zákazníkov. Spôsob, ako sa sedačka hodí do priestoru, aké doplnky ľudia zvolili, či možnosti doladenia napr. vankúšmi vám dopomôže správne sa rozhodnúť.

Videli ste už zlatú sedačku? A ako myslíte, že vyzerá gauč v smaragdovej farbe v kombinácii so sivou tehlou? Sledujte naše sociálne siete na FacebookuInstagrame.

Najradšej budeme, ak nás prídete navštíviť do reálneho sveta. Farbu a tvar sedačky síce môžete vidieť aj na monitore alebo telefóne ale pocit pohodlia a komfortu sa do online priestoru nedá preniesť.

Nájdete nás v Žiline v LIVING centre každý pracovný deň od 9:00 – 18:00. Tešíme sa na vás.