TIP: Ako ušetriť stovky eur pri nákupe sedačky

Šetriť sa oplatí, ale len na správnom mieste. Ubrať z požiadaviek na kvalitu prevedenia – masív, výplň, či poťahový materiál – sa nevypláca z krátkodobého ani dlhodobého hľadiska.

Ako teda získať poctivú a kvalitnú sedačku so zľavou?

Studiospanku.sk spustilo v týchto dňoch akciu, ktorá zaujala tým, že celkové ušetrené peniaze sa rátajú v stovkách eur.

Princíp je veľmi jednoduchý. Ak vaša stará sedačka dosluhuje a prajete si stráviť Vianoce so svojou rodinou v novej sedačke, jednoducho si ju nechajte odniesť priamo z domu. Štúdio spánku zabezpečí odvoz, ktorý za bežných podmienok nie je úplne lacná záležitosť, lebo je potrebné počítať nielen s nákladmi na prepravu ale aj uskladnením na zbernom dvore. Priemerne sa náklady na likvidáciu starej sedačky vyšplhajú aj na 50 €.

V tejto akcii náklady na odvoz a likvidáciu prevezme Štúdio spánku. Tu sa ale výhody pre zákazníkov nekončia.

Bez sedačky si ale obývací priestor asi len ťažko predstaviť. Keď ste sa už zbavili starej, čo si tak rovno vybrať novú?

V ponuke Štúdia spánku nájdete 16 modelov sedačiek, kresiel a ušiakov, ktoré ulahodia aj tým najnáročnejším zákazníkom. Všetky do jedného sa vyznačujú masívnou drevenou konštrukciou, kvalitnou výplňou a poťahmi s nanotechnológiou, ktorá zabraňuje znečisteniu sedačky.

Spomedzi viac ako 200 rôznych vzorov a farieb poťahov si vyberie skutočne každý.

Ušetrené peniaze za odvoz potešia ale čo by ste povedali, ak by ste dostali od výrobcu zľavu 20% na novú sedačku z ich ponuky?

Keďže sa jedná o prémiovú kvalitu, celková ušetrená suma sa šplhá k 400-500€. To už je suma s ktorou môžete mať vyriešené darčeky na Vianoce.

Akcia je platná do odvolania.

Získať kvalitnú sedačku už dlho nebolo výhodnejšie. Navyše vám firma výrazne pomôže aj s odvozom starej, nepotrebnej sedačky.

Navštívte showroom v Žiline na ulici Prielohy 1/C v Obchodnom centre bývania LIVING a nechajte komfort vstúpiť do vašej obývačky.

Pre bližšie informácie si zavolajte na 0948 777 030 alebo napíšte na studio@studiospanku.sk

Začiatok formulára