Kvalitný poťah ušetrí váš čas a náklady

Pravidelné čistenie sedačky by malo byť úplnou samozrejmosťou. Ak sa táto činnosť zanedbá, dochádza k zhoršeniu vizuálneho stavu a zároveň vplýva aj na zdravie vás a vašej rodiny. Raz za čas nastane chvíľa, kedy drobné čistiace práce nestačia a je potrebné kompletné pretepovanie sedačky.

Zvyšky jedla, chlpy, prach, či rozliate nápoje doslova vítajú baktérie, plesne a roztoče. Ak je sedačka potiahnutá kvalitným materiálom, tak sa intervaly „veľkého“ upratovania predlžujú a nie je potrebná ani namáhavá menšia údržba. Práve nanotechnológia zabraňuje znehodnoteniu poťahu a sedačky ako celku a to vďaka svojej podstate – odpudzovať od seba nečistotu.

Táto patentovaná technológia dostala názov ZERO SPOT SYSTEM. Nájdete ju v poťahoch kolekcie ITALVELLUTI od popredného slovenského výrobcu luxusných sedacích súprav StudioSpanku.sk. Okrem spomínanej predĺženej životnosti sa môžete spoľahnúť na to, že farba ostane rovnaká na všetkých miestach. Zároveň ostávajú poťahy „nadýchané“ a aj na dotyk pôsobia veľmi teplo a prirodzene.

Táto kolekcia je mimoriadne bohatá na vzory a farebné varianty. Spomedzi viac ako 210 rôznych kombinácií si vyberie aj ten najväčší fajnšmeker. Výrobca ju odporúča predovšetkým do domácnosti s deťmi, mačkami alebo pre alergikov. Nanotechnológia zároveň chráni látku pred tzv. žmolkovaním, takže ak je poťah viac namáhaný, určite sa prikloňte k tejto kolekcii.

Ak vyhľadávate poťahy, ktoré rešpektujú prírodu a zároveň sú mimoriadne kvalitné, tak pre vás je určená kolekcia poťahov EFFICIENCY. Každého, kto myslí aj na životné prostredie poteší fakt, že pri výrobe sa dbá na znižovanie odpadu pri súčasnej redukcii emisií.

V ekológii sa často spomína pojem „trvalo udržateľný“. Poťahy z tejto kolekcie nie sú síce nezničiteľné, ale vás určite poteší informácia, že výrobca na ne poskytuje záruku až 5 rokov.

Nehody sa stávajú

Netreba prepadať panike. Deje sa to v každej domácnosti ale vďaka nanotechnológií netreba mať hlavu v smútku. Dôležité je, či je škvrna mokrá alebo suchá. Medzi suché škvrny radíme napr. prepisovačky alebo zaschnutú čokoládu.

Pomocou jednoduchého pravidla budete oddnes vedieť, ako škvrnu odstrániť. Na čaj, alebo rozliatu kávu použijeme suchú bavlnenú handričku a naopak na suché škvrny odporúčame mierne navlhčenú handričku. V prípade extrémnejších škvŕn sa odporúča použiť malé množstvo rozpúšťadla bez oleja alebo alkohol.

Je lepšie raz vidieť ako 100x počuť a preto vás odborníci zo Štúdia spánku radi privítajú vo svojom showroome v Žiline, kde sa môžete budúcnosti doslova dotknúť.