Luxusné sedačky sú teraz ešte dostupnejšie vďaka splátkam bez navýšenia

Za kvalitu sa platí. Ale prečo jednorázovo zaťažiť rodinný rozpočet, ak to nie je nevyhnutné?

Premýšľali sme, ako vyjsť v ústrety našim zákazníkom. Z kvality našich materiálov upustiť nemienime. Je to vlastnosť, na ktorú sú klienti zvyknutí a očakávajú ju od nás.

Preto sme prišli so zaujímavou novinkou, ktorá, veríme, poteší každého, kto požaduje poctivú kvalitu a prvotriedne materiály.

O tom, že investovať do kvality nie je potrebné veľmi diskutovať. Kvalitná sedačka alebo posteľ vám bude slúžiť dlhé roky. Berte to ako investíciu do vlastného bývania a zároveň do zdravia. Kvalitné matrace, konštrukcia a poťahové materiály rozhodujú o tom, ako dobre sa vyspíte alebo si oddýchnete v sedačke, či o čase strávenom ich údržbou.

Kúpou našich výrobkov navyše podporíte slovenského výrobcu s dlhoročnou tradíciou.

V rámci novej služby vám ponúkame možnosť nákupu sedačiek a postelí na splátky priamo cez nás. Čo je ale pre vás podstatné – ak sa rozhodnete pre splátky do 5 mesiacov, nezaplatíte ani cent navyše.

Príklad: Vyberiete si elegantné kreslo Metropol z našej ponuky za 400 € a rozhodnete sa pre splátkový predaj na 5 mesiacov. Každý mesiac tak zaplatíte po 80 €.

Veľkou výhodou, okrem nulového navýšenia, je rozloženie platby na dlhšie obdobie. Nezaťažíte tak jednorázovo rodinný rozpočet.

Je na vás, či sa rozhodnete rozložiť si splátky na 2,3 alebo 5 mesiacov. Ak sedačku splatíte do maximálne 5 mesiacov, nebude vás to stať nič navyše a to je skutočne štedrá ponuka.

Naši kolegovia vám veľmi ochotne poskytnú bližšie informácie na t.č. 0903 303 162 alebo nás môžete kontaktovať aj cez email studio@studiospanku.sk. Ak sa rozhodnete pre osobnú návštevu, radi vás privítame v našom showroome na ulici Prieloha 1C v Obchodnom centre bývania – LIVING v Žiline.