Sedačka Grande Luxury edition poteší náročných

Mimoriadne pohodlnú a priestrannú sedačku Grande sme si predstavili v predchádzajúcom blogu. Jedná sa o model, ktorý je novinkou Štúdia spánku pre rok 2020. Dôraz sa kladie na kvalitu materiálu a v tomto prípade aj na priestrannosť a maximálne pohodlie.

Pre skutočných leňošeniachtivých je tu skvelá správa. Výrobca doprial sedačke Grande ešte väčší priestor sedacích plôch. Oddychu tak už nič nebráni v ceste.

Prívlastok Luxury edition však nezískala len pre svoje štedré rozmery.

Jednoduchý ale účelný dizajn vyšperkovali drobnosťami, ktoré ulahodia oku. Všetky hrany sedačky sú opatrené dizajnovým lemom a špeciálnym šitím. Sedačka tak dostane nádych ohraničenia a priestorovosti.

Ďalšou vychytávkou je výška predného čela sedačky, ktorá je 40 cm. Je na vás, či si zvolíte verziu s nožičkami vo výške 5 alebo 10 cm, alebo zvolíte verziu bez nožičiek.

Vlastnosti sedačky Grande Luxury edition, rovnako ako ďalších 15 modelov kvalitných slovenských sedacích súprav, si môžete vyskúšať v showroome Štúdia spánku v Obchodnom centre bývania – LIVING v Žiline.

Nezabúdame dodať, že na materiáloch sa nešetrilo. Nemyslíme kvantitu ale prvotriednu kvalitu. Konštrukcia z masívu, anatomické molitany, či viac ako 200 druhov poťahov s nanomateriálmi je samozrejmosťou.

Doprajte oddych svojmu telu ale aj potešte oko vďaka Grande Luxury edition.