NOVINKA 2020 – elegantne jednoduchá sedačka SOFABED

Po mesiacoch príprav a dolaďovaní StudioSpanku.sk predstavilo novinku na rok 2020. Je ňou sedačka, teda posteľ… Aby sme boli presní, je aj aj.
Je to zrejmé aj z názvu. “Sofa” sa z angličtiny prekladá ako pohovka alebo gauč a “bed” znamená posteľ.

Univerzálne veci často v ľuďoch evokujú pocit, že sú dobré na viac vecí, ale nevynikajú v jednej konkrétnej.

Vďaka vývoju priamo na Slovensku a použitým materiálom sa obavy úplne rozplývajú. Sofabet stavia na materiáloch, ktoré majú byť každodenne využívané. Tu sa šetriť skutočne neoplatí. Preto dizajnéri a konštruktéri osadili do tejto sedačky rošt z kvalitných bukových lamiel. O kvalitný spánok alebo oddych sa postará vstavaný matrac, opäť zo slovenskej kvalitnej produkcie. Samozrejmosťou je konštrukcia z masívu.

Sedačka Sofabet je určená všade tam, kde je nedostatok miesta pre sedačku aj posteľ zároveň. Svoje miesto si nachádzajú aj v hosťovských izbách, chatách a hoteloch ako plnohodnotná prístelka.

Veľko výhodou je aj možnosť absolútne jednoduchého rozloženia a následného zloženia, pri ktorom nie je potrebná hrubá sila a zvládne ju ľahko rozložiť prakticky ktokoľvek.

Model je dizajnovo aj konštrukčne mimoriadne jednoduchý. Ozvláštniť sa dá vzorovaným poťahom z odolného materiálu. Poskytuje maximálne pohodlie a do vášho domu, či bytu sadne ako uliaty. A to doslovne, pretože aj pri tomto modeli Studiospanku.sk upravia rozmer sedačky až na centimeter presne.