Sedačku Grande nejde nemilovať

Odborníci zo StudioSpanku.sk prišli pre rok 2020 s ďalšou novinkou – sedačkou Grande. Význam slova „grande“ je skvelý. A presne taká je aj táto priestranná sedačka, ktorú si zamilujete.

Je to klasická leňoška, sedačka určená k oddychu a pozeraniu televízie. Už na prvý pohľad je možné vidieť jej priestrannosť, takže oddychovať po práci môžete bez obmedzení. Veľkou výhodou je hlbší posed, takže oddychu už skutočne nič nebráni v ceste.

Nevýhodou menej kvalitných sedačiek je skutočnosť, že pocit komfortu a pohodlia sa používaním rýchlo stráca a sedačka sa stáva preležanou. V prípade sedačky Grande to však nehrozí vďaka kvalitným materiálom, ktoré dostala do výbavy.

Nesmieme opomenúť konštrukciu z masívneho dreva, anatomické matrace vhodné ( alebo až nevyhnutné, ak máte doma deti ) a tiež viac ako 200 druhov poťahových materiálov pripravených bojovať s nečistotami.

Tieto vlastnosti zachovávajú trvácnosť sedačky Grande po dlhé roky.

Keďže je sedačka priestorovo väčšia, je vhodná najmä do priestrannejších obývačiek. Obzvlášť vynikne v koženom prevedení, kde sa zvýrazní jej majestátnosť a priestrannosť. Koža je navyše prírodný materiál, takže dokáže efektívne riadiť termoreguláciu a nedochádza tak k nepríjemnému prepoteniu alebo naopak pocitu chladu.

Sedačku Grande je možné vyrobiť vo verzii U-zostava,L- zostava, OT -zostava, 3-pohovka,2- pohovka, kreslo a taburet.

Je sedačka rozkladacia pre potreby občasného prenocovania hostí? Áno.
Je možnosť úpravy rozmeru? Áno, až do 1 cm.
Je sedačka zhmotnením relaxu a oddychu? Áno. Presvedčte sa aj vy, že sedačku Grande nejde nemilovať.