Spite ako v božom koši. Vďaka slovenským matracom s 3 až 6 ročnou zárukou

Mať kvalitnú posteľ sa v dnešnej dobe berie ako samozrejmosť. Každý predsa chce tráviť tretinu svojho života v pohodlnej posteli. Kvalitná konštrukcia z masívu je základ ale rovnako dôležitou súčasťou postele je matrac.

A práve preto sa popredný slovenský výrobca postelí a sedačiek Štúdio spánku rozhodlo spojiť s inovatívnym slovenským producentom matracov, aby svojim zákazníkom priniesli maximálny komfort.

Ste to, čo spíte

Touto parafrázou známeho českého programu chceme poukázať na fakt, že prerušovaný spánok vinou nekvalitného matraca sa s vami „ponesie“ počas celého dňa. Určite sa aj vám stalo, že ak ste spali v inej posteli ( napr. na hoteli, či na chate ), tak ste sa ráno prebudili dolámaný. Lepším prípadom je, ak sa naopak zobudíte do ružova, lebo matrac vám mimoriadne dobre sadol.

Matrac je ako víno

V tomto prípade nemyslíme na fakt, že čím je starší, tým je lepší. Každému človeku chutí iné víno a tak je to aj v prípade matracov. Nedá sa zovšeobecniť, že najlepší je tvrdý matrac, alebo najlepšie sa vyspíte na mäkkom. Je to na individuálnych preferenciách každého človeka

Zeus je stvorený pre božský spánok

Myslite na svoje zdravie

Už sme to načrtli vyššie. Ak sa človek zle vyspí, prejaví sa to v nálade a, čo je dôležitejšie, môže mať dlhodobý vplyv na zdravie človeka. Myslíme samozrejme na chrbticu, ktorá na nekvalitnom matraci trpí a niekoľkohodinový spánok ju veľmi zaťažuje.

Ak spíte na boku, alebo z ortopedického hľadiska po výmene kĺbov musíte v tejto polohe spať, zvoľte mäkší matrac. Naopak, ak spíte na chrbte, siahnite radšej po tvrdšom.

Kde si môžem vybrať ten naj pre seba?

StudioSpanku.sk pripravilo na jeseň novinku pre všetkých, ktorým kvalitný spánok nie je ľahostajný. Svoje masívne postele vybavujú po novom vysokokvalitnými matracmi od slovenského výrobcu. Celkovo sa v portfóliu nachádza 10 rôznych typov matracov, z ktorých si vyberie skutočne každý.

Matrac QUEEN je určený predovšetkým pre mladých a aktívnych ľudí, ktorí sa potrebujú zregenerovať a uvoľniť svalstvo.

Pre pacientov alebo ľudí s ortopedickými problémami je vyvinutý matrac ARIADNA.

Pre milovníkov tvrdších matracov je ideálnou voľbou ARGO 7 ZONE. Pri svojej tuhosti si ale zachováva priedušnosť.

Ak hľadáte to najlepšie z najlepšieho, siahnite po exkluzívnom kúsku HORSE STAR PLUS.

Horse Star Plus – najlepší z najlepších

Karbón a najkvalitnejšia HR pena zo Španielska – to je mimoriadne odolný matrac SOFT DREAM.

Milujete hotelové matrace? Komfort ako v 5 hviezdičkovom hoteli vám navodí matrac HOTELLUX.

Najviac prírodných materiálov ako latex, či kokosové vlákno nájdete v matraci ZEUS DREAM.

Našli ste pre seba ten najlepší? Navštívte predajňu StudioSpanku v Obchodnom centre bývania – LIVING na ulici Prieloha 1c v Žiline a vyskúšajte na vlastnom tele pohodlie matracov s 3 až 6 ročnou zárukou.