Viacúčelové sedačky

Funkcie viacúčelového nábytku

Takýto nábytok vám môže ušetriť kopec miesta a aj peňazí. Ak nie ste majiteľom haciendy, ale stačí vám pekný jednoizbový byt, takáto varianta bytového zariadenia je pre vás ako stvorená.

Princíp viacúčelového nábytku spočíva vo variáciách a mnohoúčelnosti použitia. Pri sedačkách sa konkrétne jedná o možnosti skladania a rozkladania rôznych častí a poprípade aj ich polohovanie. Nie každý si môže do jednej izby natesnať aj posteľ aj sedačku. Popritom každý by chcel mať vyhovujúcu vybavenosť a aj dizajn. V tomto prípade určite odporúčame gauče z rozdeliteľných častí, sedací základ a taburetka. Záleží len na vašich aktuálnych potrebách.

Praktická pre malé aj veľké priestory

Ak ste si predstavujete, že cez deň môže vaša izba spĺňať funkciu obývačky a v noci spálne máte nasledovné možnosti. Sedačka ktorú si zvolíte môže byť buď klasická rozkladacia, alebo si zvolíte sedačku kde sú možnosti dokúpenia taburetiek. Tie môžu cez deň slúžiť ako krídla sedačky a v noci ako chýbajúca časť postele. Taburetky môžu slúžiť aj ako stolík alebo samostatná sedacia jednotka, ktorú ku gauču pripojiť nemusíte.Takýmto spôsobom môžete mať z jedného kusu nábytku minimálne tri variácie prevedenia a použitia.