Záruka pri sedačkách

Vo svete sedačiek môžete nájsť mnoho výrobcov. Dáva vám to priestor si zvážiť kvalitu, ale aj kvantitu.

Záruka môže byť aj 5 rokov

Ak teda chcete mať aj kvalitu aj kvantitu, neriaďme sa mottom “veľkosklad to istí”. Takýto výrobcovia vám vo väčšine prípadov ponúkajú zvyčajne len dočasné riešenia. Určite si u výrobcu zistite dĺžku záruky na produkt, ktorý kupujete. Ak vám výrobca ponúka záruku, ktorá trvá dva roky alebo menej určite vám to nestojí za ušetrené peniaze. Kvalitná sedačka môže mať záruku aj päť rokov a v tom prípade si môžete byť istý, že investícia sa vám vráti.

U výrobcu ktorého ste si vybrali sa opýtajte aj na výstavné kusy sedačiek. Je možné, že vám môže poskytnúť zľavu práve na tieto kusy. Ak vám neprekáža, že si ju pár ľudí vyskúšalo, týmto spôsobom ušetríte peniaze aj oceníte kvalitu výrobku.

výpredaj výstavných modelov za výrobné ceny

https://studiospanku.sk/druha-akcia/

Lepší je slovenský alebo zahraničný predajca?

Rozhodnite sa, či máte záujem o slovenského alebo zahraničného výrobcu. Zahraničné produkty nemusia byť nekvalitné, ale s reklamáciou to môžete mať zložitejšie ako u slovenského výrobcu. Domáci výrobca je vždy ochotnejší komunikovať a je prístupný pre vaše konkrétne požiadavky a návrhy. Vie vám dokonca poradiť ako nábytok ošetrovať a spojiť vás s profesionálmi aj z iných odborov.

Nezabudnite mrknúť aj na referencie zákazníkov. Tie vám pomôžu rozhodnúť sa komu venujete vašu dôveru a ak si nájdete čas určite jednu nechajte aj vy 🙂